Ana içeriğe atla

Yeni Tekirdağ Şehir İçi Otobüs – Sefer ve Güzergah Saatleri

Yeni Tekirdağ Şehir İçi Otobüs – Sefer ve Güzergah Saatleri Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde 3 Mart 2020 tarihinden itibaren ulaşım, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanmaktadır. Bu durum ile beraber otobüs fiyatlarında azalma ve bazı otobüs güzergahlarında değişiklik söz konusu olmuştur.

Yolculuklarda problem yaşamamak adına, Tekirdağ halkı tarafından Tekirdağ otobüs güzergahları merak edilmektedir. En güncel bilgilerin özenle paylaşıldığı web sitemizde, yeni güzergah bilgileri yer almaktadır.

Yeni Tekirdağ Şehir İçi Otobüs Güzergahları

Son düzenlemeye göre Tekirdağ Süleymanpaşa otobüs hatları aşağıdaki gibidir:

1/3 Numaralı Hat :  Altınova Mahallesi’nden başlayarak Hürriyet Mahallesi Okullar  Bölgesi’nde sonlanmaktadır.

2/7 Numaralı Hat: 100. Yıl Mahallesi’nden başlayarak N.K.Ü Hastane durağında sonlanmaktadır.

4/15 Numaralı Hat: TOKİ ve Karadeniz Mahallesi yönünde ilerleyerek Huzur evi durağında sonlanmaktadır.

6 Numaralı Hat: Otogar’dan başlayarak Aydoğdu Mahallesi’nde sonlanmaktadır.

8 Numaralı Hat: Otogar’dan başlayarak İsmail Yazıcı Caddesi yönünde ilerleyen bu hat, 100. Yıl Mahallesi’nde sonlanmaktadır.

9 Numaralı Hat: SGK, Halk Eğitim ve Zafer Mahallesi yönünde ilerleyen bu hat 100. Yıl Esra Sokak’ta sonlanmaktadır.

10 Numaralı Hat: Devlet Hastanesi 1. Kısım, Göçmen Evleri yönlerinde ilerleyen bu hat Ağız Diş Sağlığı Hastanesi’nde sonlanmaktadır.

11 Numaralı Hat:  Bahçelievler Mahallesi, TOKİ, Araştırma Hastanesi  yönünde ilerleyen bu hat, Namık Kemal Üniversitesi ve Okullar Bölgesi’nden geçmektedir.

12 Numaralı Hat: Mumcu Çeşme Caddesi, 100. Yıl Mahallesi, Tredaş, Adliye, Devlet Hastanesi 3. Kısım ve Altınova Mahallesi duraklarını içermektedir.

13 Numaralı Hat: Tekira Alışveriş Merkezi, otogar, Hürriyet Mahallesi, Süleymanpaşa Okullar Bölgesi duraklarını içermektedir.

16 Numaralı otobüs: Devlet Hastanesi 2. Kısım, otogar, Hürriyet Mahallesi, Namık Kemal üniversitesi, N.K.Ü Hastane ve Tepekent duraklarını içermektedir.

Yeni numaralı otobüs saatleri , Yeni numaralı otobüs durakları ve güzergahları Yeni numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. Yeni numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar Yeni numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

error: