Ana içeriğe atla

Trabzon Rize Belediye Otobüsü Saatleri

Trabzon Rize Belediye Otobüsü Saatleri Karadeniz’in görülmeye değer iki şehri olan Trabzon ve Rize  arası ulaşım artık belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır.  Rize Belediyesine bağlı olarak başlatılan bu hat hem Trabzon’dan Rize’ye hem de Rize’den Trabzon’a seferler düzenleyerek vatandaşlara hizmet veriyor. Bu hat pazar günleri hariç her gün karşılıklı sefer düzenlemektedir. Web sitemizden güncel halleriyle Trabzon Rize otobüs saatlerine bakarak yapacağınız seyahatleri kolayca planlayabilirsiniz. Rize kalkışlı otobüsler Rize Kurtuluş İlköğretim Okulu durağından hareket ederken, Trabzon kalkışlı seferler ise Trabzon Büyükşehir Belediyesi ( Moloz) otobüs duraklarından hareket etmektedir.  Bu hat üzerinde yolculuk yapmak isteyen bireylerin belirledikleri sefer saatinden önce belirtilen duraklarda hazır bulunması gerekmektedir.

Trabzon Rize Belediye Otobüsü Saatleri

Otobüs seferlerinin hafta içi Rize’den Trabzon yönüne 06.30, 11.30, 15.30, Trabzon’dan Rize yönüne ise 08.00, 13.30, 17.30 saatlerinde; cumartesi günleri ise Rize’den Trabzon’a 10.30, 14.30, Trabzon’dan Rize’ye ise 12.00, 16.00 saatlerinde yapılacak.

Trabzon numaralı otobüs saatleri , Trabzon numaralı otobüs durakları ve güzergahları Trabzon numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. Trabzon numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar Trabzon numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: