Ana içeriğe atla

Niğde Şehir İçi Otobüs Seferleri

Niğde Şehir İçi Otobüs Seferleri  Niğde’de her gün bir çok toplu taşıma seferi düzenlenmektedir. Fazla otobüs seferinin olması nedeniyle vatandaşların yanlış bir yolculuk yapmasının önüne geçmek için 51 numaralı Özel Halk Minibüslerinin sefer ve güzergahlarını sizin için derledik.

SSK-A Hattı

Sabah 06.00 ile gece 00.00’a kadar çalışan bu hat Özbelde (hastaneler bölgesi)’den İlhanlı Mahallesi’ne kadar bulunan tüm duraklara hizmet vermektedir. Bu otobüs hattı 3 – 4 dakikada bir sefer gerçekleştirir.

SSK-B Hattı

Sabah 06.00 ile gece 00.00’a kadar çalışan minibüsler Hıdırlık Toki – Yeni Terminal – Şehir Merkezi’ndeki tüm duraklara ayrıca Özbelde bölgesine sefer düzenliyor.

KAMPÜS-A Hattı

8 dakikada bir seferi olan bu hat Ömer Halisdemir üniversitesi, Bor Yolu Şehir Merkezi , Amas Yolu , Niğde Evleri’ne hizmet sunuyor. İlk sefer saati 06.15 olan hat 23.30’a kadar çalışıyor.

KAMPÜS-B Hattı

İlk seferine saat 06.15’te başlayan hat 23.30’daki son seferiyle günü tamamlıyor. Yarım saatte bir sefer yapan hat Yeni Adliye Sarayı (Eski Terminal) – Merkez – Bor Yolu – Kampüs konumlarına hizmet vermektedir.

Set Evler Hattı

Vali Konağı ( İnönü Mahallesi ) konumundan Set Evler konumunu kapsayan bölgedir. Yeni Adliye Sarayı (Eski Terminal) – Şehir Merkezi – Niğde Öğretmen Evi – Set Evler güzergahında hizmet verir. Bu hatta 15 dakikada bir seferler düzenlenir.

Murat Evler Hattı

Bu hatta her 15 dakikada bir seferler düzenlenmektedir. Murat Evler (İnönü Mahallesi) – Yeni Adliye Sarayı – Şehir Merkezi – Eski İmam Hatip Meydanı – Niğde Öğretmen Evi – Askerlik Şubesi – Afet Evler – Pazar Pazarı – Yeşilburç Yerleşke güzergahında çalışmaktadır

Set Evler ve Murat Evler Hastane Hattı

Seferleri her saat ( örneğin bir sefer 12.15 ise diğer sefer 13.15) gerçekleşen bu hat, adından da görüldüğü üzere iki bölgeye de hizmet vermektedir. Yukarı Kayabaşı – Vali Konağı – Eski Fertek Yolu – Hastaneler bölgesi güzergahında seyir etmektedir.

Hafta Sonu

Hafta içi okul ve iş gibi sebeplerden dolayı sık sık düzenlenen seferler hafta sonunun tatil günleri olması sebebiyle daha seyrek olabiliyor ve sefer saatlerinde değişim gözlemlenebiliyor.

 

Niğde numaralı otobüs saatleri , Niğde numaralı otobüs durakları ve güzergahları Niğde numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. Niğde numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar Niğde numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: