Ana içeriğe atla

Eskişehir Mavi 23 Saatleri – Güzergah ve Sefer Saatleri

Eskişehir Mavi 23 Saatleri Eskişehir, hem Ankara’ya yakın oluşu, hem de öğrencilerin sık olması sebebiyle; oldukça kalabalık bir şehir olmuştur. Bu şehirde ulaşım ise, toplu taşıma araçları sayesinde oldukça kolay bir hale gelmiştir.

Eskişehir’de ikamet etmekte olan herkes; otobüs, metrobüs ve minibüs gibi araçları kullanarak gidecekleri yere daa rahat bir şekilde ulaşmaktadır. Eskişehir Mavi 23 otobüsü ise; bu araçlardan bir tanesidir. Eğer gideceğiniz yer; bu otobüsün güzergahı üzerindeyse, Eskişehir Mavi 23 Saatleri takibini, sitemizden rahatlıkla yapmanız mümkündür.

Eskişehir Mavi 23 Saatleri – Güzergah ve Sefer Saatleri

Gidiş Yönü

BATIKENT MAHALLESİ, Şht. Ali Usta Sok., Dülger Sok., Çardakbaşı Sokak, Çanlı Sokak, Civanmert Sok., Cami yolu Sok., Bademli yol Sok., Dutlu Sok., Civanmert Sok., Prof.Dr.Nusret Fişek Sok., Coştu Sok., Şht. Nedim Sarı Sok., Ertürkoğlu Sok., Çandar Sokak, Kardak Sok., Gerekli Sokağı, İsmet İnönü-2 Caddesi, İsmet İnönü-1 Cad., İstasyon Caddesi, Son Durak DDY GAR

Geliş Yönü

DİŞ HASTANESİ * PİRİ REİS Caddesi * MUSTAFA ÖZEL Caddesi* GENÇLİK Bulvarı * ATATÜRK Bulvarı. * ALAATTİN CD. * İKİ EYLÜL CD. * ODUNPAZARI * CUMHURİYET BLV. * MAİDE BOLEL HUZUR EVİ CD. * ALİ RIZA EFENDİ CD. * SEVİNÇ CD. * KIRBAŞI CD. * YAMANTÜRK SK. * 1.ARABACILAR BLV. * ZİYA GÖKALP Caddesi * ERTAŞ BLV. * CANDANEL SK. * DİKMENEL Sokağı * TUĞBA SK. * KAFKAS CD. * DEDEOĞLU SK. * ŞEHİR HASTANESİ * KELKİT SK. * 2. CD * 1. CD * SELAMİ VARDAR BLV. * SULTANDERE MH. * SELAMİ VARDAR BLV. * GÜN SAZAK Caddesi * ABDİ İPEKÇİ CD. * UĞUR MUMCU CD. * EMİN SAZAK CD. * V. SAMİ SÖNMEZ CD. * BİLDİR SK. * EMİN SAZAK CD. * 75.YIL MAH. *

Eskişehir numaralı otobüs saatleri , Eskişehir numaralı otobüs durakları ve güzergahları Eskişehir numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. Eskişehir numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar Eskişehir numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

error: