Ana içeriğe atla

B14 Çakmak Mah. Övündük Gaziantep Otobüs Saatleri – Güzergah ve Hareket Saatleri

B14 Çakmak Mah. Övündük Gaziantep Otobüs Saatleri Her şehirde olduğu gibi, Gaziantep’te de trafik yoğunluğu oldukça fazladır. Bu durumun engellenebilmesi için ise; toplu taşıma araçları, yani; otobüs, minibüs, metrobüs gibi araçlar daha da sıklaştırılmaya başlanmıştır.

B14 Çakmak Mah. Övündük Gaziantep Otobüs Saatleri – Güzergah ve Hareket Saatleri

Eğer gideceğiniz yer, Çakmak mahallesi ya da Övündük taraflarında ise; B14 Çakmak Mah. Övündük Gaziantep Otobüs Saatleri takibini sitemizden de oldukça kolay bir şekilde yapabilir ve güzergahınızı belirleyebilirsiniz. Bu sayede, gideceğiniz yerlere hem daha kolay hem de daha hızlı ulaşıp günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

 

ÇAKMAK MAH – Çarşamba

05:45
17:20

ÖVÜNDÜK – Çarşamba

06:45
18:45

 

B14 numaralı otobüs saatleri , B14 numaralı otobüs durakları ve güzergahları B14 numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. B14 numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar B14 numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

error: