Ana içeriğe atla

A7 Otobüs Saatleri Diyarbakır – Güzergah ve Sefer Saatleri

A7 Otobüs Saatleri Diyarbakır gibi gelişmiş şehirlerde trafiği kontrol altında tutmak çok zordur. Yine de en az seviyede tutabilmek için bir çok otobüs seferi sayısız insana hizmet vermektedir. Bu sayede ses ve doğa kirliliği azaltılırken yakıt tasarrufu da sağlanır. Hizmet veren hatlardan biri de A7 otobüsleridir.

A7 Otobüs Saatleri Diyarbakır – Güzergah ve Sefer Saatleri

Web sitemizi ziyaret ederek en güncel halleriyle A7 otobüs saatlerine ulaşıp yolculuk planınızı yapabilir ve bu sayede gitmek istediğiniz yerlere geç kalmadan ulaşabilirsiniz. Kalabalık bir yolculuk yapmak istememeniz halinde size önerimiz mesai saatlerine yakın olan seferler yerine daha erken saatlerdeki seferleri tercih etmeniz olacaktır. Muhtemel olumsuz durumları engellemek için otobüs saatinden 10 dakika önce size en yakın durakta hazır bulunmanızı tavsiye ederiz.

İlk Duraktan Kalkış Saatleri
06:30 – 08:50 – 11:10 – 13:30 – 15:50 – 18:10 – 20:30

Son Duraktan Kalkış Saatleri
07:40 – 10:00 – 12:20 – 14:40 – 17:00 – 19:20

Gidis Guzergah Bilgisi
500 EVLER, OTOGAR, HAMRAVAT EVLERİ, BAGCILAR, SEBZE HALI, HAL KAVSAGI, TOPTANCILAR, DISKI, NISA TIP MERKEZI, ISKAN EVLERI, CENGIZLER CADDESI, CEZAEVI, POLIS OKULU, EMEK CADDESI, ORYIL, KOSUYOLU, EKINCILER CADDESI, OFIS, VILAYET, ALI EMRI CADDESI, DAGKAPI, UNIVERSITE

Dönüş Guzergah Bilgisi
UNIVERSITE, DAGKAPI, ALI EMRI CADDESI, VILAYET, OFIS, EKINCILER CADDESI, KOSUYOLU, ORYIL, EMEK CADDESI, POLIS OKULU, CEZAEVI, CENGIZLER CADDESI, ISKAN EVLERI, NISA TIP MERKEZI, DISKI, TOPTANCILAR, HAL KAVSAGI, SEBZE HALI, BAGCILAR, HAMRAVAT EVLERİ, OTOGAR, 500 EVLER

A7 numaralı otobüs saatleri , A7 numaralı otobüs durakları ve güzergahları A7 numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. A7 numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar A7 numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

error: