Ana içeriğe atla

5B – Gazimihal – Çocuk Müzesi – Meslek Liseleri

Özellikle liseli öğrencilerin en çok kullandığı hatlardan biri olan 5B Gazimihal durağından yolculuğuna başlıyor. Yine aynı durakta yolculuğunu tamamlayan otobüs hattı Sosyal Bilimler Lisesi, Üniversite (Ayşekadın Yerleşkesi), Bilgi Dershanesi, Serhat İMKB, Emel Özgür Subaşı Ay Lisesi gibi eğitim kurumlarındaki duraklar başta olmak üzere toplamda 35 durağa hizmet veriyor. İş ve okul gibi belirli saatlerde gitmeniz gereken yerlere geç kalıp sorun yaşamamanız için web sitemiz size en güncel 5B Gazimihal Çocuk Müzesi Meslek Liseleri otobüs saatlerini sunuyor. Olası kötü durumlara engel olabilmek için otobüs saatinden 10 dakika önce size en yakın durakta hazır bulunmanızı tavsiye ederiz.

B / GAZİMİHAL – ÇOCUK MÜZESİ – MESLEK LİSESİ

Gazimihal – Bankalar – Orduevi – Sosyal Bilimler Lisesi (Bulgar Konsolosluğu) – SGK – Ayşekadın Cami – Ayşekadın Karakol – Ayşekadın Yerleşkesi – Huzurevi – Değirmen Market – İlhami Ertem Lisesi – Kültürkent – Kaptanın Yeri – Serhat İMKB – Çocuk Müzesi – Emel Özgür Subaşı Ay Lisesi – Nimeter – Bizkent – Gazi Osman Paşa Ortaokulu – Olimpik Havuz – Hadımağa Toki – Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi

 

 

5B numaralı otobüs saatleri , 5B numaralı otobüs durakları ve güzergahları 5B numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 5B numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 5B numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: