Ana içeriğe atla

531 Meydan Mürenler Antalya Otobüs Saatleri

Ülkemizde bulunan büyükşehirler arasında Antalya, yerli ve yabancı turistler için adeta bir turizm cennetidir. Bu nedenle turizm sezonu açıldığında pek çok turist buraya akın etmektedir. Dolayısıyla trafikte bir yoğunluk yaşanarak, tüm turistler sıkıntılı bir yolculuk yapmaktadır. Bu durumun önlenebilmesi için koyulmuş olan otobüs seferleri, ulaşımı daha kolay hale getirmektedir. Bunlardan bir tanesi 531 Meydan olmaktadır. Bu makalemizde söz konusu otobüsün duraklarını ve saatlerini ele aldık. Eğer Antalya’daysanız ya da bir turist olarak buraya gelecekseniz ve bu otobüs hakkında bilgi arıyorsanız, bu yazımızı sizin için hazırladık.

 

531 Meydan Mürenler Otobüs Saatleri

531 Meydan otobüsü, hem hafta için, hem de hafta sonu vatandaşların hizmetindedir. 531 meydan otobüs saatleri hafta içi saatleri 07.00-20.00 olup, hafta sonu 07.00-20.00 arasındadır. Bu otobüs hakkında fazla sayıda durak olduğunu bilmelisiniz. Dolayısıyla yoğun bir otobüste, ayakta yolculuk yapmak istemiyorsanız planınızı yaparak, özellikle işe gidiş ve dönüş saatlerine denk gelmemeniz tavsiye edilmektedir. Aksi halde yaptığınız yolculuk daha zor olacaktır. Burada her ne kadar otobüs bulma sorunu yaşamayacak da olsanız, dikkatli davranmanız tavsiye edilir.

Peki, 531 otobüsü nereden kalkar? 531 meydan otobüsü Meydan Depolama’dan kalkmaktadır. Son durağıysa Mürenler’dir. Eğer işiniz sabahsa, ilk otobüsü kaçırmamanız hayati önem taşımaktadır. Zira bundan sonraki otobüs iş saatlerine denk geldiği için daha dolu olacaktır.

MURENLER–MEYDAN
20:30:00
MEYDAN – MURENLER
20:00:00

531 Meydan Mürenler gidiş dönüş otobüs hareket saatleri, 531 Meydan Mürenler kalkış saatleri, 531 Antalya otobüs saatleri, Antalya 531 Meydan Mürenler otobüs seferleri

 

531 numaralı otobüs saatleri , 531 numaralı otobüs durakları ve güzergahları 531 numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 531 numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 531 numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: