Ana içeriğe atla

527t Aksu Depolama Karakoyunlu Caddesi Antalya Otobüs Saatleri

Ülkemizde turizm başkenti olan Antalya, özellikle yaz aylarında pek çok turist çekmektedir. Bu nedenle Antalya’da hem bu aylarda yerli ve yabancı turistlerin yolculuklarını kolaylaştırmak, hem de diğer aylarda Antalya halkına trafikte rahat bir nefes aldırmak için otobüs seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasından bir tanesi 527t otobüs olmaktadır.

Antalya, günümüzde yaklaşık 2.5 milyon nüfusa sahiptir. Büyükşehir statüsüne sahip olan kent, özellikle işe gidiş ve geliş saatlerinde ve yaz aylarında yoğun bir trafiğe ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle vatandaşlara hizmet veren 527t Aksu, hafta içi ve hafta sonu her gün vatandaşların kullanıma açıktır ve Aksu Depolama’dan başlayarak, Karakoyunlu Caddesi üzerinde son bulmaktadır.

 

527t service operated by
Antalya Büyükşehir Belediyesi

Antalya Ulaşım A.Ş Otobüs Saatleri

Peki, 527t Aksu depolama otobüs saatleri nasıldır? Otobüs saatlerinin hangi saatlerde hareket ettiğini bilmek, planlarınızı gerçekleştirmek için büyük önem taşımaktadır. Bu otobüs hafta içi saat 07.00 ile 17.50 arasında hizmettedir. Dolayısıyla eğer işiniz varsa, otobüsün tüm duraklarını da hesaplayıp 6’dan önce bitirerek, otobüsü kaçırmamanız tavsiye edilir. Hafta sonlarında da saat 07.00 ile 17.50 arasında hizmet verilmekte olup, saatler görüldüğü üzere değişmemektedir.

Antalya’da ikamet edenler ve bu şehire gelecek yerli ve yabancı turistler için hazırladığımız bu yazımızda, 527t otobüs saatleri ve kalkış güzergâhlarını belirttik. Eğer bu otobüsün kalkış saatlerini merak ediyorsanız, makalemize göz atabilirsiniz.

AKSU-KARAKOYUNLU CD
17:50:00
KARAKOYUNLU CD-AKSU
18:05:00

527T Aksu Depolama Karakoyunlu Cad. gidiş dönüş otobüs hareket saatleri, 527T Aksu Depolama Karakoyunlu Caddesi kalkış saatleri, 527T Antalya otobüs saatleri, Antalya 527T Aksu Depolama Karakoyunlu Caddesi otobüs seferleri

 

527t numaralı otobüs saatleri , 527t numaralı otobüs durakları ve güzergahları 527t numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 527t numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 527t numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: