Ana içeriğe atla

522 Otogar Depolama Doyran Otobüs Saatleri

Ülkemizde en kalabalık şehirler listesinde beşinci sıraya iki milyonu aşkın nüfusuyla geçen Antalya insanlara sağladığı olanaklar sayesinde sıkça adından bahsettiriyor. Fakat Antalya’nın nüfusunun fazla olmasının kötü bir getirisi olan trafik hayatımızı fazlasıyla zorlaştırıyor. Bunun önüne geçmek amacıyla özel halk ve belediye otobüsleri her gün özellikle çalışanlar ve öğrenciler olmak üzere yediden yetmişe  sayısız insana hizmet veriyor. 522 Otogar Depolama Doyran Otobüs Saatleri  Bu hizmetler sayesinde bireyler kendi özel araçları yerine toplu taşıma araçlarını tercih ederek trafiğin rahatlamasında gözle görülür derecede yardım edip gidecekleri yere olabilecek en kısa süre içinde ulaşabiliyor. 522 Otogar Depolama Doyran hattı da her gün yüzlerce insanın tercih ettiği otobüslerden biridir.

Güzergahında bulunan birçok cadde, sokak ve parkın yanı sıra devlet hastanesine durağı olması tercih edilme nedeni için yeterli bir açıklamadır. Sitemizden 522 Otogar Depolama Doyran otobüs duraklarına ulaşabilir, kendinize en  uygun durakları belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra 522 Otogar Depolama Doyran otobüs saatlerine en güncel halleriyle web sitemizden bakarak yolculuk planınızı rahat bir şekilde oluşturabilirsiniz. Kalabalıktan uzak bir otobüs yolculuğu deneyimi yaşamak istiyorsanız mesai başlama ve bitiş saatlerinde tercih edilen seferler yerine daha erken olan seferleri kullanmanızı öneririz. Olabilecek her türlü kötü ihtimale karşı seçtiğiniz otobüs saatinden en az 10 dakika önce size en yakın durakta hazır bulunmanızı tavsiye ederiz.

522 Meydan-Mevlana-100.Yıl-Devlet Hastanesi-Soğuksu-Çallı Kavşağı-Karayolları-Öğretmenevi-Hürriyet Caddesi-Gülveren-Bahtılı-Doyran-Çakırlar-Gökçam-Karatepe
522 hattının güzergahı:
Meydan-Mevlana-100.Yıl-Devlet Hastanesi-Defterdarlık-Kazım Karabekir Caddesi-Soğuksu-Çallı Kavşağı-Gazi Bulvarı-İller Bankası Kavşağı-Karayolları-Öğretmenevi-Hürriyet Caddesi-Gülveren-Bahtılı-Doyran-Çakırlar-Gökçam-Karatepe

 

522 HAREKET SAATLERİ
Kalkış Saatleri
06:30
07:30
08:30
09:30
10:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30

 

522 numaralı otobüs saatleri , 522 numaralı otobüs durakları ve güzergahları 522 numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 522 numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 522 numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: