Ana içeriğe atla

521 Otogar Depolama Çağlarca Antalya Otobüs Saatleri

Her gün binlerce insana hizmet veren toplu taşıma araçları kalabalık şehirlerin adeta kurtarıcısı olmayı başarmıştır. “Turizm başkenti” olarak adlandırılan Antalya gibi aşırı nüfuslu şehirlerde herkesin özel aracıyla trafiğe çıkması adeta bir kabustur. Bu kabusun önüne geçmek ve trafik yoğunluğu olabildiğince minimum düzeyde tutmak için kullanılan bu toplu taşıtlardan en çok tercih edileni otobüslerdir. Antalya’daki gelişmiş taşıt sistemiyle istediğiniz her yere bir durak uzaklıkla ulaşabilirsiniz. Uzun güzergahı ve sık duraklarıyla 521 Otogar Depolama Çağlarca en çok tercih edilen hatlardan biri haline gelmiştir.

 

521 service operated by
Antalya Büyükşehir Belediyesi

Antalya Ulaşım A.Ş Otobüs Saatleri

Başlangıç durağı 13983-Çağlarca olup yolculuğa son verdiği durak 13007-Yenidoğan Otogar Depolama durağıdır. İlk duraktan son durağa kadar seyir süresi yaklaşık olarak 61 dakikadır. Bu seyir süresi boyunca 55 durağa hizmet eder. Web sitemizden 521 Otogar Depolama Çağlarca otobüs duraklarına bakıp yolculuğunuzda kullanacağınız durakları belirleyebilirsiniz. Yine web sitemizde 521 Otogar Depolama Çağlarca otobüs saatlerine ulaşabilir gideceğiniz yerlere geç kalmadan kolaylıkla otobüs bekleme derdini ortadan kaldırarak ulaşabilirsiniz. Daha sakin bir deneyim için mesai saatlerine yakın zamanlanmış seferler yerine erken saatteki seferlere göz atabilirsiniz. Kendinize uygun olarak belirlediğiniz 521 Otogar Depolama Çağlarca otobüs saatini kaçırmamak ve muhtemel olumsuzlukları ortadan kaldırmak için size en yakın durağa otobüs saatinden 10 dakika önce gitmenizi tavsiye ederiz.

CAGLARCA-OTOGAR
18:30:00
OTOGAR – CAGLARCA
18:45:00

521 Otogar Depolama Çağlarca gidiş dönüş otobüs hareket saatleri, 521 Otogar Depolama Çağlarca kalkış saatleri, 521 Antalya otobüs saatleri, Antalya 521 Otogar Depolama Çağlarca otobüs seferleri

 

521 numaralı otobüs saatleri , 521 numaralı otobüs durakları ve güzergahları 521 numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 521 numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 521 numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: