Ana içeriğe atla

515A Otogar Depolama Söğütcuması Antalya Otobüs Saatleriv

Özellikle iş giriş çıkış saatlerinde hepimizin kabusu haline gelen trafik yoğunluğu büyük şehirler başta olmak üzere tüm şehirlerde etkisini gösteriyor. Bunun en büyük sebebi olan özel araçların yaygınlaşmasını önlemek amacıyla özel halk ve belediye otobüsleri her gün binlerce yolcuya hizmet veriyor. Trafikte araç sayısını azaltmaya yönelik olan bu yöntemle toplu taşıma araçları şehirlerin neredeyse her noktasına hizmet vererek insanları toplu taşıma kullanmaya teşvik ediyor. Yoğun şehirlerden biri olan Antalya’da hizmet veren hatlardan biri de 515A Otogar Depolama Söğütcuması otobüsü.

 

515A service operated by
Antalya Büyükşehir Belediyesi

Antalya Ulaşım A.Ş Otobüs Saatleri

515A Otogar Depolama Söğütcuması  59 durak hattıyla en çok tercih edilen otobüslerden biridir.Seferleri 11654-Yarbaşçandır-1 durağı ile başlar ve 13007-Yenidoğan Otogar Depolama durağı ile son bulur. Bir seferini yaklaşık 89 dakikada tamamlayan uzun bir güzergahı vardır. Siz de web sitemizden 515A Otogar Depolama Söğütcuması duraklarına göz atıp kendinize en uygun durakları bulabilirsiniz. İş ve okul gibi belirli saatlerde olmanız gereken yerlere geç kalmamak için web sitemizden güncel 515A Otogar Depolama Söğütcuması otobüs saatlerine göz atmayı unutmayınız. Kalabalık ortamlarda yolculuk yapmayı sevmiyorsanız mesai saatlerine yakın olan seferler yerine daha erken hareket eden otobüsleri tercih edebilirsiniz. Olması muhtemel her türlü olumsuz durumu önlemek için belirlediğiniz durağa otobüs sefer saatinden 10 dakika önce gitmenizi tavsiye ederiz.

OTOGAR- SOGUTCUMASI
17:00:00
SOGUTCUMASI – OTOGAR
19:00:00

515A Otogar Depolama Söğütcuması gidiş dönüş otobüs hareket saatleri, 515A Otogar Depolama Söğütcuması kalkış saatleri, 515A Antalya otobüs saatleri, Antalya 515A Otogar Depolama Söğütcuması otobüs seferleri

 

515A numaralı otobüs saatleri , 515A numaralı otobüs durakları ve güzergahları 515A numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 515A numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 515A numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: