Ana içeriğe atla

512 Güzeloba Kapalı Pazar Güzelbağ Antalya Otobüs Saatleri

2019’da yapılan sayımlara göre 2.511.700 nüfusuyla Türkiye’nin en yüksek nüfuslu beşinci şehri Antalya’dır. Akdeniz’in incisi unvanına sahip olan şehrimiz en çok turist alan bölgeler arasında ilk sıralardadır. Böylesine kalabalık bir şehirde trafiği kontrol altında tutmak ve araç kullanımını en az düzeyde tutmak amacıyla her gün hem özel hem de belediyenin sağladığı toplu taşıma araçları hizmet vermektedir. Bu sayede trafikte saatlerce zaman kaybetmek yerine kolayca ulaşımınızı sağlayabilir ve ses ve doğa kirliliği gibi olumsuz olayların önüne geçebiliriz. Kullanabileceğiniz hatlardan biri de 512 Güzeloba‘dır.

 

512 service operated by
Antalya Büyükşehir Belediyesi

Antalya Ulaşım A.Ş Otobüs Saatleri

Hava alanına ulaşımı kolaylaştırmayı hedefleyen 512 Güzeloba hattının yolculuğa başladığı ilk durağı Sanal Durak olup, Zeybek sokak durağı ile yolculuğunu tamamlar. 512 Güzeloba Kapalı Pazar Güzelbağ otobüs duraklarına web sitemizden ulaşabilir ve gitmek istediğiniz yerlere en yakın durakları planlayabilirsiniz. Ayrıca 512 Güzeloba Kapalı Pazar Güzelbağ otobüs saatlerine en güncel haliyle göz atıp gitmek istediğiniz yerlere geç kalmadan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer kalabalık bir yolculuk deneyimi yaşamak istemezseniz, iş veya okul başlangıç saatlerinde olan seferler yerine daha erken saatleri tercih ederek çok daha sakin bir şekilde yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. 512 Güzeloba Kapalı Pazar Güzelbağ otobüs saatini kontrol ettikten sonra herhangi bir aksaklık yaşamamak için seferden 10 dakika önce durakta hazır bulunmanızı tavsiye ederiz.

 

GUZELBAG MH – GUZELOBA KAPALI PAZAR
19:13:00
GUZELOBA KAPALI PAZAR- GUZELBAG MH
19:00:00

512 Güzeloba Kapalı Pazar Güzelbağ gidiş dönüş otobüs hareket saatleri, 512 Güzeloba Kapalı Pazar Güzelbağ kalkış saatleri, 512 Antalya otobüs saatleri, Antalya 512 Güzeloba Kapalı Pazar Güzelbağ otobüs seferleri

 

 

512 numaralı otobüs saatleri , 512 numaralı otobüs durakları ve güzergahları 512 numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 512 numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 512 numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: