Ana içeriğe atla

405 Sarı Otobüs Saatleri Aydın – Güzergah ve Sefer Saatleri

405 Sarı Otobüs Saatleri Aydın‘da en çok kullanılan otobüslerden biri haline gelen 405 numaralı hat Didim, Söke, Germencik, İncirliova ve Efeler konumlu bir çok yere hizmet vermektedir. 124 durağı bulunan 405 otobüs hattının bir seferi yaklaşık olarak 193 dakika sürüyor.

405 service operated by
Aydın Büyükşehir Belediyesi

Aydın Otobüs Saatleri

405 Sarı Otobüs Saatleri Aydın – Güzergah ve Sefer Saatleri

Didim Otogarı konumuyla başlayan yolculuk Adü MYO (Efeler) durağı ile son buluyor. Gitmek isteğiniz yere geç kalma derdini ortadan kaldırarak ulaşmak için web sitemizden güncel halleriyle 405 sarı otobüs saatlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

405 Aydın Didim kalkış saatleri, Aydın Didim gidiş dönüş güzergâhı, 405 hareket saatleri, 405 Aydın Didim otobüs saatleri, 405 ADÜ Didim Aydın otobüs seferleri

Adü’den-DİDİM’e Gidiş: Adü Merkez Kampüs-Forum Aydın-Doğu Gazi Blv.-A.Menderes Blv.-İzmir Blv.-
İncirliova-Germencik-Ortaklar-Sazlıköy-Novada-Söke Otogar-Didim Karayolu-Akyeniköy-Mavişehir-Didim Otogar
DİDİM’den-Adü’ye Dönüş:Didim Otogar-Mavişehir-Akyeniköy-Didim Karayolu-Söke Otogar- Novada-Sazlı-
Ortaklar-Germencik-İncirliova-İzmir Karayolu-Adnan Menderes Blv.-Doğu Gazi Blv.-Forum Aydın-Adü Merkez Kampüs

405 numaralı otobüs saatleri , 405 numaralı otobüs durakları ve güzergahları 405 numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 405 numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 405 numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

error: