Ana içeriğe atla

403 Otobüs Saatleri Aydın

403 Otobüs Saatleri Aydın Öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerimizden biri olan Aydın’da ulaşımın büyük çoğunluğu otobüslerle sağlanmaktadır. Öğrencilerin rahat etmesini baz alarak rotasyon oluşturan otobüslerden biri olan 403 bir çok okul, alışveriş merkezi, park ,meydan, camii, hastane gibi insanların uğrak noktalarından geçerek hizmet veriyor. Toplam 118 durağa hizmet veren 403 hattı bir seferini yaklaşık olarak 172 dakikada tamamlıyor. Siz de web sitemizden en güncel 403 otobüs saatlerine kolayca ulaşabilir ve seyahatlerinizi bu saatler doğrultusunda planlayabilirsiniz.

403 ADÜ Kuşadası kalkış saatleri, Adnan Menderes Üniversitesi Kuşadası gidiş dönüş güzergâhı, 403 hareket saatleri, 403 Aydın otobüs saatleri, 403 Aydın ADÜ Kuşadası otobüs seferleri

ADÜ’den-Kuşadası’na Gidiş:ADÜ Merkez Kampüs-Forum Aydın-Doğu Gazi Blv.-A.Menderes Blv.-İzmir Blv.-İncirliova-Germencik-Ortaklar-Argavlı- Sazlı-Söke Aydın Cd.-İsmet İnönü Cd.-Yüksel Yalova Cd.-İsmet İnönü Cd-Kuşadası/Söke Yolu -Süleyman Demirel Blv.-A.Menderes Blv.-Candan Tarhan Blv.-Kuşadası Devlet Hastanesi(Son Durak)
Kuşadası’ndan-ADÜ’ye Dönüş: Kuşadası Devlet Hastanesi-Hülya Koçyiğit Cad.-Atatürk Bul.-İnönü Bul.-A.Menderes Blv.-Süleyman Demirel Blv.-Kuşadası/Söke Yolu-İsmet İnönü Cd.-Kurtluş Cd.-Koçlar Cd.-Abdi İpekçi Cd.-Aydın Cd.-Sazlı-Argavlı-Ortaklar-Germencik-İncirliova-İzmir Blv.-A.Menderes Blv.-Doğu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs(Son Durak)

 

403 numaralı otobüs saatleri , 403 numaralı otobüs durakları ve güzergahları 403 numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 403 numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 403 numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: