3E – Bostan Pazarı – Balkan Yerleşkesi – Otogar

Gerek güzergahında bulunan bir çok iş yeri ile gerek üniversiteye durağı olmasıyla gerek de alışveriş yapabileceğiniz yerlere olan duraklarıyla yediden yetmişe her kesimden vatandaşa hizmet veren 3E hattı her gün sayısız insan tarafından kullanılmaktadır. İlk durağı olan Pazartesi Pazarı durağından başlar ve 59 durağa hizmet verir.

Son durağı ise yine  Pazartesi Pazarı durağıdır. İlk duraktan başlayıp yolculuğunu aynı durakta bitirene kadar yaklaşık 57 dakika geçer. Web sitemiz size en güncel 3E Bostan Pazarı Balkan Yerleşkesi Otogar otobüs saatlerini sunarak kendinize en uygun yolculuk saatini bulmanızda yardımcı olmayı hedefler.

3E numaralı otobüs saatleri , 3E numaralı otobüs durakları ve güzergahları 3E numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 3E numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 3E numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir