Ana içeriğe atla

302 Sarı Otobüs Saatleri Aydın – Sefer ve Güzergah Saatleri

302 Sarı Otobüs Saatleri Aydın Ulaşımın bel kemiği haline gelen toplu taşıma araçları Aydın’da özelikle öğrenciler ve çalışanların olmazsa olmazıdır. Merkezi konumlara çizdiği rotasyonlar sayesinde en çok tercih edilen otobüslerden biri de 302 hattı olmuştur.

302 service operated by
Aydın Büyükşehir Belediyesi

Aydın Otobüs Saatleri

302 Sarı Otobüs Saatleri Aydın – Sefer ve Güzergah Saatleri

84 durağa hizmet veren bu hattın bir seferde yolculuk süresi yaklaşık 115 dakikadır. Alışveriş merkezi, çarşılar, meydanlar, yurtlar, fakülteler başta olmak üzere güzergahı neden bu hattın çokça tercih edildiğine bir cevaptır. Sitemizden en güncel 302 sarı otobüs saatlerine bakıp gideceğiniz yere ulaşım yüzünden geç kalma derdi olmadan rahatça gidebilirsiniz.

302 AYDIN ADÜ – NAZİLLİ

ADÜ’den-Nazilli’ye Gidiş: ADÜ Merkez Kampüs-Doğu Gazi Blv.-Egemenlik Blv.-Kıbrıs Cd.(14.Sk.)-A.Menderes Blv.-Denizli Karayolu- Umurlu-Köşk-Sultanhisar-Atça-İsabeyli Kavşağı-Nazilli 22 Sk.-Ordu Cd.-Hürriyet Cd.-Denizli Karayolu Jandarma (Son Durak)

Nazilli’den-ADÜ’ye Dönüş: Denizli Karayolu Jandarma-Hürriyet Cd.-Ordu Cd.-22 Sk.-İsabeyli Kavşağı-Atça-Sultanhisar-Köşk-Umurlu-Denizli Karayolu-A.Menderes Blv.-Kıbrıs Cd.(14.Sk)-Egemenlik Blv.-Adnan Menderes Blv.-Doğu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs

 

 

302 numaralı otobüs saatleri , 302 numaralı otobüs durakları ve güzergahları 302 numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 302 numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 302 numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

error: