Ana içeriğe atla

3 –  Gazimihal – Zübeyde Hanım – Otogar Otobüs Saatleri

Edirne’de okuyan öğrencilerin rahatlıkla okullarına ulaşabilmesi için bir çok otobüs seferi yapılmaktadır. Okullara çizdiği rotasıyla özellikle öğrenciler tarafından kullanılan hat 3 – Gazimihal – Zübeyde Hanım – Otogar otobüsleridir. Güzergahında bulunan bir çok lise, yurt ve fakültenin yanı sıra Diş hastanesi, bankalar, otogar, karakol, pazar yeri gibi insanların sıkça uğradığı yerlere durağı bulunur. yolculuğa başlamadan önce web sitemizi ziyaret edip 3 Gazimihal Zübeyde Hanım Otogar otobüs saatlerini kontrol edip seyahatlerinizi kolaylıkla planlayabilirsiniz Toplamda 54 durağa hizmet veren bu hat ilk duraktan son durağa yolculuğunu yaklaşık olarak 56 dakikada tamamlar. Yolculuğa başladığı ve bittiği durak Gazimihal Durağıdır.

3 –  Gazimihal – Zübeyde Hanım – Otogar Otobüs Saatleri

Cumhuriyet İlkokulu – Bankalar – Orduevi – Sosyal Bilimler Lisesi (Bulgar Konsolosluğu) – SGK – Ayşekadın Cami – Ayşekadın Karakol – Ayşekadın Yerleşkesi – Huzurevi – Zübeyde Hanım – Cumartesi Pazarı – Diş Hastanesi – Acar Park – Kaleiçi Sitesi – Şafak Sitesi – Plevne İlkokulu – Zübeyde Hanım Kadın Merkezi – Fatih Cami – Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi – Hadımağa Toki – Eczacılık Fakültesi – Kız Öğrenci Yurdu – Selimiye Öğrenci Yurdu – Tıp Fakültesi – Sabancı – Modavizyon – Ahmet Karadeniz Yerleşkesi – Otogar

 

3 numaralı otobüs saatleri , 3 numaralı otobüs durakları ve güzergahları 3 numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 3 numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 3 numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: