22 Numara Dik Tepe, Belediye Otobüs Saatleri

22 Numara Dik Tepe, Belediye Otobüs Saatleri, otobüs güzergahları ve hareket saati, Batman 22 Numara Otobüs Saatleri bu içeriğimizde sizler için listelendi. Hafta içi ve hafta sonu aktif olarak faaliyet gösteren 22 Numara Dik Tepe, Belediye Otobüsleri kaçta gelir, kalkış vakitleri, ne zaman gelir, 22 Numara Dik Tepe, Belediye Otobüs durakları nerede, durağa kaçta gelir veya durağa nasıl gidilir hakkında bilgiler.

22 service operated by
Batman Belediyesi

Batman Otobüs Saatleri

22 Numara Dik Tepe, Belediye Otobüs Saatleri, hafta sonları ve hafta içi saatleri arasında bir takım farklılıklar bulunmaktadır. Bu saat farklarını aşağıda yer alan tablodan görüntüleyebilirsiniz.

Batman 22 Numara Otobüs Saatleri

KALKIŞ YERİ AKTARMA İSTASYONU SAAT KALKIŞ YERİ AKTARMA İSTASYONU SAAT
1-DİKTEPE-BELEDİYE BATMANPARK 07:00 1-DİKTEPE-BELEDİYE BATMANPARK 07:30
1-DİKTEPE-BELEDİYE BATMANPARK 12:20 1-DİKTEPE-BELEDİYE BATMANPARK 13:00
1-DİKTEPE-BELEDİYE BATMANPARK 17:30 1-DİKTEPE-BELEDİYE BATMANPARK 18:00

22 Numara Dik Tepe, Belediye Otobüs Saatleri, sıraladığımız şekildedir. Olası bir saat güncellemesinde anlık olarak bu sayfadan güncelleme yaparak duyurmaktayız.

22 Numara Dik Tepe, Belediye Otobüs Güzergahları, Batman Belediyesi tarafından sağlanmaktadır. Değişiklik durumunda ilgili bilgiler güncellenecektir.

22 Numara Dik Tepe, Belediye Hareket Saati, sabittir. Önemli ve olağan dışı durumlar haricinde belirlendiği şekilde devam etmektedir.

22 numaralı otobüs saatleri , 22 numaralı otobüs durakları ve güzergahları 22 numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 22 numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 22 numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.