Ana içeriğe atla

1B Sarayiçi – Serakent Otobüs Saatleri

Edirne Türkiye’yi Avrupa’ya karayoluyla bağlayan bir şehrimizdir. Bu şehirdeki ulaşım genellikle toplu taşıma araçları ile sağlanır. Özellikle çalışanlar ve öğrenciler tarafından çok fazla tercih edilen hatlardan biri olan 1B hattıdır. İlk durağı Sarayiçi Yerleşkesi olan bu hattın son durağı ise Sarayiçi Yerleşkesidir. Bünyesinde toplamda 70 durak bulunduran Sarayiçi – Serakent hattı ilk durak ile son durak arasındaki yolculuğunu yaklaşık 94 dakikada tamamlar.  Bu hatta yolculuk etmek isteyen yolcularımız için web sitemiz en güncel 1B Sarayiçi Serakent otobüs saatlerini sizlere sunar. Bu sayede yolculuk planınızı oluşturabilir ve gitmek istediğiniz yerlere geç kalmadan ulaşabilirsiniz.

1B Sarayiçi – Serakent Otobüs Saatleri

Sarayiçi Yerleşkesi – Yabancılar Şubesi – Bayezid Külliyesi 2 – Yeniimaret Mezarlık – Bayezid Külliyesi – Yeniimaret Merkez – Bademlik Koşe – Bademlik Mezarlık – Bademlik Altı – Püsküllü – Hacı İlbey İlkokulu – Yıldırım Merkez – Kum Mahalle – Sarı Bayır – Yıldırım Çeşme – Gazimihal – Bankalar – Orduevi – Sosyal Bilimler Lisesi (Bulgar Konsolosluğu) – SGK – Ayşekadın Cami – Ayşekadın Karakol – Erasta – Sanayi Orta Kapı – Sanayi Çıkış – Tarım ve Orman Müdürlüğü (Margi Outlet) – Köy Hizmetleri – Kipa – Tredaş – Olin – Tarımsal Araştırma – Güzel Sanatlar Lisesi – Fakülte – Işıklar – Modavizyon – Toyota – Ford – Arseven Sitesi – Bahçeşehir Koleji – Avrupa Kent – Ladin Sitesi – Birinci Kent – Sera Kent

1B numaralı otobüs saatleri , 1B numaralı otobüs durakları ve güzergahları 1B numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 1B numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 1B numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: