Ana içeriğe atla

1A – Sarayiçi – Göksü Evleri – Serakent Otobüs Saatleri Edirne

Edirne’de çok fazla talep edilen otobüslerden biri de  1A Sarayiçi – Göksu Evleri – Serakent hattıdır. Bünyesindeki 85 durağa hizmet sağlar ve bir seferini toplamda yaklaşık 105 dakikada tamamlar. İlk durağı Sarayiçi Yerleşkesi durağı olan bu hattın son durağı yine Sarayiçi Yerleşkesi’dir. İlk duraktan son durağa ulaşıncaya kadar bir çok merkezi bölgeye hizmet verir. Web sitemiz size en güncel 1A Sarayiçi – Göksü Evleri – Serakent otobüs saatlerini sunarak yolculuklarınızı planlamanıza yardımcı olmayı hedefler. Kalabalık bir otobüs yolculuğundan kaçınmak istiyorsanız mesai başlangıç saatlerindeki seferler yerine daha erken kalkan otobüs seferlerini tercih edebilirsiniz.

1A / SARAYİÇİ – GÖKSU EVLERİ – SERAKENT

Sarayiçi Yerleşkesi – Yabancılar Şubesi – Bayezid Külliyesi 2 – Yeniimaret Mezarlık – Bayezid Külliyesi – Yeniimaret Merkez – Bademlik Koşe – Bademlik Mezarlık – Bademlik Altı – Püsküllü – Hacı İlbey İlkokulu – Yıldırım Merkez – Kum Mahalle – Sarı Bayır – Yıldırım Çeşme – Gazimihal – Bankalar – Orduevi – Sosyal Bilimler Lisesi (Bulgar Konsolosluğu) – SGK – Ayşekadın Cami – Ayşekadın Karakol – Erasta – Sanayi Orta Kapı – Sanayi Çıkış – Tarım ve Orman Müdürlüğü (Margi Outlet) – Köy Hizmetleri – Kipa – Tredaş – Olin – Tarımsal Araştırma – Güzel Sanatlar Lisesi – Fakülte – Işıklar – Modavizyon – Toyota – Ford – Göksu Evleri – Gökyapı Evleri – Gloria Park – Arseven Sitesi – Bahçeşehir Koleji – Avrupa Kent – Ladin Sitesi – Birinci Kent – Sera Kent

 

1A numaralı otobüs saatleri , 1A numaralı otobüs durakları ve güzergahları 1A numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 1A numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 1A numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: