Ana içeriğe atla

1A Nolu Bolu Otobüs Saatleri, 1A Bolu Otobüs Güzergahları

1A Nolu Bolu Otobüs Saatleri, 1A Bolu Otobüs Güzergahları 1A nolu Bolu saatleri hafta içi ve hafta sonu halka toplu taşıma hizmetleri vermektedir. 1 A Bolu otobüs güzergahları 1A otobüs hareket saati baz alınarak şu şekildedir;

1A service operated by
Bolu Belediyesi

Bolu Otobüs Saatleri

Kısmet Sitesinden Belediye Önünden
7:00 7:05
11:20 12:25
17:20 17:25

 

1A Nolu Bolu Otobüs Güzergahları

  1. Kısmet Sitesi
  2. Valilik
  3. Belediye
  4. Gölyüzü
  5. Köroğlu Hastanesi
  6. SYALIBEYLER
  7. Sarıcalar
  8. Dodurga
  9. Cağsu Emniyet
  10. Bahçelievler

Bunun haricinde de hatlar vardır. Ancak dönüş rotası bunların sadece tersi yöndedir. Son durak Karaçayır olup saatleri hafta içi ve hafta sonu farklılık gösterebilmektedir.  Bu nedenle otobüsü kullanmak istiyorsanız, zaman kaybetmemek adına hareket saatleri incelenmelidir.

Özellikle son hareket saati öğrenilirse dönüş yolunda sorunsuz bir ulaşım yapılabilir. Aksi durumda farklı bir araç bulmak gibi zorlu durumlar meydana gelebilir.

1A Nolu Bolu Otobüs Saatleri, başlangıç noktasına göre değişiklik göstermektedir. 07:00’da başlayan hat, 17:25’te sona ermektedir.

1A Bolu Otobüs Güzergahları, Kısmet sitesinde başlayarak, Bahçelievler’de son bulmaktadır.

1A Otobüs Hareket Saati, her iki başlangıç noktasına göre değişiklik göstermektedir.

İnternet sitemizde güncel otobüs saatlerine ulaşabilir, bulunduğunuz bölgede yer alan bir hat hakkında da bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1A Nolu Bolu Otobüs Saatleri, önemli ve zorunlu dönemler dışında sabittir. Herhangi bir değişiklik durumunda, internet sitemiz üzerinden bilgilendirme yapılmaktadır.  1A Bolu Otobüs Güzergahları, tıpkı otobüs saatleri gibi sabittir. Şöförün, bu güzergah dışına çıkması yasaktır. 1A Otobüs Hareket Saati, özel dönemlerde değişiklik gösterebilmektedir.

 

1A numaralı otobüs saatleri , 1A numaralı otobüs durakları ve güzergahları 1A numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 1A numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 1A numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Henüz Yorum yok!

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


error: