15-48 Emek Mah. Yıldız Eskişehir Otobüs Saatleri – Sefer ve Güzergah Saatleri

15-48 Emek Mah. Yıldız Eskişehir Otobüs Saatleri Eskişehir, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden iki tanesini içerisinde bulundurmaktadır. Bu yüzden, kalabalığı da oldukça fazladır. Günlük hayatta okula daha hızlı ve kolay bir şekilde gitmek isteyen öğrenciler; toplu taşıma araçlarını sıklıkla kullanmaktadır.

15-48 Emek Mah. Yıldız Eskişehir Otobüs Saatleri – Sefer ve Güzergah Saatleri

Bu araçlar; metrobüs, minibüs, otobüs gibi araçlardır. Eskişehir’de bulunan Emek Mahallesi ya da Yıldız gibi semtlerden bir tanesine gitmek istiyorsanız ise; 15-48 Emek Mah. Yıldız Eskişehir Otobüs Saatleri takibini sitemizden kolaylıkla yapabilir ve gideceğiniz yere de hızlı bir şekilde ulaşımınızı  sağlayabilirsiniz.

15 – 48 (SİYAH) EMEK MAH – YILDIZ
GİDİŞ GÜZERGAHI
EMEK MH-DÜZEY SK-YANARTAŞ SK-DİLEK CAD-MEHMETÇİKLER SK-ÖZTÜRKLER SK-ZİYA GÖKALP CAD-GÜZELKÖY SK-KOCA MUSTAFA PAŞA SK-ARABACILAR BUL-YILDIRIM CAD-A.RIZA EFENDİ CAD-ŞHT.SERKAN ÖZAYDIN SK-CUMHURİYET BUL-YUNUSEMRE CAD-HASAN POLATKAN CAD-CENGİZ SK-GAZİ YAKUP SATAR CAD-YILDIZ
DÖNÜŞ GÜZERGAHI
YILDIZ-SİVRİHİSAR 1 CAD-YUNUSEMRE CAD-ODUNPAZARI-CUMHURİYET BUL-MAİDE BOLEL CAD-A.RIZA EFENDİ CAD-ŞHT.SERKAN ÖZAYDIN SK-NAZİK SK.(DEVLET HAST)-ÇAMKORU SK-NAMAL SK-A.RZA EFENDİ CAD-YILDIRIM CAD-ARABACILAR BUL-KOCA MUSTAFA PAŞA SK-GÜZELKÖY SK-REFET BELE CAD-MEHMETÇİKLER SK-DİLEK CAD-ŞEMSETTİN GÜNALTAY CAD-ÇETİNSOY SK-BAHADIRBEY SK-KÖKEN SK-KERVANSARAY SK-ADAKULE SK-ŞHT.İHSAN SAK SK-ABANT CAD-MEHMET AKİF ERSOY SK-DÜZEY SK

15-48 numaralı otobüs saatleri , 15-48 numaralı otobüs durakları ve güzergahları 15-48 numaralı belediye otobüsü güncel saatleri hakkında güncel bilgler. 15-48 numaralı belediye otobusü ne zaman gelir, saat kaçta kalkar 15-48 numaralı belediye otobüs durakları nerede, güzergahları nelerdir. Bulunduğunuz şehir ve ilçede aktif olan otobüs durakları, otobüs tarifeleri, otobüs saatleri, otobüs güzergahları ve diğer otobüs hat bilgileri hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, ya da talebinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.