10S Altbostancı Kadıköy Otobüs Saatleri

10S Altbostancı Kadıköy Otobüs Saatleri / Türkiye hem karayolu hem havayolu ulaşımda her yıl kendini ilerletmektedir. 15 milyon nüfusu ile Türkiye’nin mega şehirlerinden biri olan İstanbul ise Asya ve Avrupa yakasını birleştiren özelliği ile de karayolu ulaşımında zirveye ulaşan bir ilimizdir. İstanbul’da yayılan trafiğin önüne geçme adına İstanbul halkıda gün geçtikçe bilinçlenip toplu taşıma araçlarına yönlenmişlerdir.

Toplu taşıma araçlarında en sık aranan özellik insanların duraklarda bekleme sürelerinin azalması ve gideceği yere en erken ulaşma süresidir. Bekleme ve ulaşım süresini azaltmak, halka saatleri bildirmek, durak isimleri vermek, telefonlarından anlık takip edebileceği uygulamalar oluşturmak görevliler tarafından büyük bir hızla ve yeniliklerle her gün denetim ve kontrol altında. Ulaşımın gerçekleştirildiği 2 nokta seçelim.

10S Altbostancı- Kadıköy arası ulaşım sağlamak isteyen halk, günde 4 defa olan sefer saatlerine uyabilir. Bunlar (06:50), (08:10), (16:05), (18:15) şeklindedir.10S Altbostancı- Kadıköy arasında mesafe 10 km’dir ve bir noktada diğerine varma süresi 15 dakikadır. Bu otobüs seferleri tamamen vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için düzenlenmiştir.

Sizler bu bilgiler ışığın toplu taşımadan sorunsuzca yararlanabilirsiniz. Fakat edindiğiniz bilgilerin güncel ve doğru olması çok önemlidir. Doğru ve en güncel bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz. Sizler için yirmi dört saatte bir bilgileri kontrol eder ve düzeltmeleri yaparız. Bunlar doğrultusunda nüfus bakımından kalabalık olan İstanbul şehrimizde sorunsuzca seyahat edebilirsiniz. Web sitemizi takip etmeyi unutmayın.

10S Altbostancı Kadıköy Otobüs Saatleri

 

ALTBOSTANCI Kalkış Saati

ÇARŞI Kalkış Saati

İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil İş Günleri Cumartesi Pazar/Tatil
07:05
08:30
16:00
18:00