10G Ümraniye Esatpaşa Göztepe Otobüs Saatleri

10G Ümraniye Esatpaşa Göztepe Otobüs Saatleri / Korana virüs sebebiyle bütün toplu taşıma saatleri, durakları, hatları güncel olarak takip etmekteyiz. Sizler güvenilir bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Her yıl daha fazla turist akınına uğrayan İstanbul gün geçtikçe kalabalıklaşıyor.

Amacımız sizler bu durumda bile yaşam kalitenizden ödün vermemeniz. Kültürel açı bakımından zengin şehrimiz turist dışında fazlaca göç almakta. İş olanakları bakımından oldukça zengin olan İstanbul kendisi gibi kozmopolitik şehirlerden bile göç almakta. Bunun nedeni toplumsal bazı araçların daha gelişmiş olması. Mesela toplu taşıma insanlar trafikten bıktıkları için düzenli olarak toplu taşıma kullanıyorlar. Bunu artık alışkanlık haline çevirmişler.

Bunların yanı sıra sefer saatleri bursa can alıcı noktadır. Yoğun saatleri yani iş çıkışı okul çıkı gibi durumlara daha çok sefer konuşmuş ve farklı güzergâh verilmiş. Bunun nedeni trafik sıkışıklığını önlemek, zamandan tasarruf etmek, vatandaşı duraklarda çok fazla bekletmemek. 10g Ümraniye esatpaşa Göztepe seferleri ‘de bunların en önemli örnekleridir. Gerek durak sayısı gerek güzergahıyla birçok vatandaşa kolaylık sağlamakta.10g Ümraniye esatpaşa Göztepe otobüs saatleri şöyledir, hafta içi 05.45 (gidiş), 16.15 (dönüş). Bu hattımız ne yazı ki cumartesi ve pazarları hizmet vermemektedir. Bu hattın ilk durağı elmalı kenttir.10g otobüs hattında toplam 95 durak bulunmakta. Gidiş dönüş toplam seyahat süresi yaklaşık yüz bir dakikadır. Güncel bilgiler için web sitemizi takip edin.

10G Ümraniye Esatpaşa Göztepe Otobüs Saatleri

ELMALIKENT
HAREKET SAATLERİ
Hafta İçi Cumartesi Pazar
05:40
07:10
16:30
ELMALIKENT
HAREKET SAATLERİ
Hafta İçi Cumartesi Pazar